Handlowiec - opiekun klienta kluczowego z biegłym angielskim

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Rzeszów

2016-10-04

Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym codzienne cele, zadania i obowiązki oparte są o główną zasadę: „twórz mądrze, nowocześnie, innowacyjnie”. Wyobraź sobie miejsce pracy gdzie cele i zadania są jasno komunikowane, w ich realizacji otrzymujesz swobodę działania wynikającą z zaufania przełożonych, a bardziej doświadczeni Koledzy pomagają Ci przebrnąć przez nieznane. Interesujące?

CyfrowaFoto.com  jest jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie zajmujących się drukiem fotograficznym. Innowacyjne pomysły i nietypowe wdrożenia pozwalają nam tworzyć oryginalne linie porduktowe fotoksiążek, fotoalbumów, fotokalendarzy i fotoobrazów. Posiadamy największy fotolab w Polsce i najnowocześniejszy park maszyn drukarskich w Europie. Jesteśmy właścicielem kilkunastu marek (m.in. Colorland, Uwolnij Kolory, Dobry Kalendarz, Sweet Home Decor, Pixbook, Voogo, nphoto, FotoLab).

Fundamentem naszej pracy jest zespół. Praca w naszej firmie daje wyjątkową możliwość wzięcia udziału w budowaniu firmy. Szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania oraz chcących poznać, budować i wdrażać najnowsze technologie.

Miejsce pracy: Zaczernie k. Rzeszowa
Nr referencyjny: nPhoto/Sales

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie klientów - fotografów w krajach anglojęzycznych,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (poprzez kontakty telefoniczne i mailowe),
  • negocjowanie warunków handlowych z klientami,
  • realizacja celów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,
  • zagraniczne wyjazdy służbowe (2-3 razy w roku).

Wymagania:

  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kilkuletni pobyt w krajach anglojęzycznych,
  • wyczucie biznesowe oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • łatwość prowadzenia rozmów biznesowych w języku angielskim przez telefon,
  • świadomość celu połączona z właściwym doborem środków oraz planowaniem drogi dojścia do celu,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w internecie,
  • prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • przejrzysty zakres zadań,
  • udział w projektach o charakterze międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny,
  • praca w kilkuosobowym zespole angielskojęzycznym,
  • miejsce pracy: Zaczernie k/ Rzeszowa,
  • praca stacjonarna, pełen etat, w godzinach 9:00-17:00,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość przystąpienia do programu kart Multisport.