10x układanie towaru – 29.09.-10.10. Grodzisk Mazowiecki!

Jobhouse

Grodzisk Mazowiecki

2016-10-03

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy

Wymagania:

  • dyspozycyjność w terminie 29.09.-10.10.2016 – warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy, sumienność, sprawność fizyczna
  • nie wymagamy doświadczenia
  • możliwość dojazdu we własnym zakresie (firma nie zapewnia transportu)
  • mile widziana książeczka Sanepidu, ale nie jest konieczna

Obowiązki:

  • układanie towaru
  • inne prace pomocnicze

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną ze składkami ZUS
  • pracę w terminie 29.09. -10.10.2016 z ew. możliwością przedłużenia i zatrudnienia na stałe (na umowę o pracę)
  • stawka: 13,50-15,00 zł brutto/godz.
  • pracę dla znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ z podaniem nr ref.  GRODZ/MAZ/PIP

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o. o.  z  siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o. o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102831 ofert pracy. Sprawdź!