Aplikant radcowski

Kancelaria Prawna eMediator Legal Putek i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Gliwice

2016-10-03

Kancelaria poszukuje aktualnie osób na następujące stanowiska:

Opis stanowiska:

Prowadzenie spraw Kancelarii, w tym:

            * redagowanie pism procesowych i innych dokumentów prawnych,

            * pomoc przy monitorowaniu toczących się postępowań sądowych, egzekucyjnych i     administracyjnych, a także udział w takich postępowaniach w charakterze         pełnomocnika procesowego,

            * udział w udzielaniu porad prawnych dla klientów Kancelarii,

            * uczestniczenie w analizach merytorycznych spraw oraz pomoc przy gromadzeniu        informacji i kompletowaniu dokumentacji sprawy,

            * informowanie Klientów Kancelarii o stanie ich spraw prowadzonych w   Kancelarii,

            * kontaktowanie się z sądami, komornikami, urzędami i innymi instytucjami publicznymi i prywatnymi.

Profil kandydata:

Idealnym kandydatem będzie osoba, która:

            * jest magistrem prawa oraz odbywa aplikację radcowską,

            * posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego,           handlowego,

            * chce zdobywać i poszerzać wiedzę w zakresie prawa oraz budować doświadczenie   w zakresie stosowania prawa,

            * jest dobrze zorganizowana, skrupulatna i uważna,

            * potrafi jasno formułować swoje myśli w mowie i piśmie,

            * potrafi samodzielnie poszukiwać rozwiązań prawnych przedstawianych problemów,

            * jest kreatywna i analityczna,

            * posługuje się co najmniej jednym językiem obcym,

            * dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz samochodu.

Opis oferty:

Wybranym kandydatom oferujemy:

            * możliwość zatrudnienia w Kancelarii Prawnej, w przyjaznym i sprzyjającym środowisku osób,

            * udział w prowadzeniu ciekawych spraw i projektów,

            * zdobycie doświadczenia w zawodzie prawniczym,

            * możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesyłanie aplikacji w tej sprawie (zawierającej cv i list motywacyjny) na adres APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie również możliwość skierowania do wybranych osób dodatkowych pytań drogą mailową.

Prosimy o umieszczanie w przesyłanych aplikacjach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb procesu rekrutacji przez eMediator Legal Kancelaria Prawna Putek i Wspólnicy Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!