Pomocnik na produkcji - Niemcy - Berlin

AP Uniapol

Berlin

2016-10-03

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o. o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji – Berlin

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac przy linii produkcyjnej
  • Przemysł automotive
  • Odlewy aluminiowe
  • Kontrola jakościowa produktów
  • Zapewnienie prawidłowego procesu produkcji
  • Pakowanie towaru

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy :

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro + gwarantowane dodatki
  • Dodatki za nadgodziny +25%
  • Dodatki za nocki +25%
  • Dodatki za niedziele +50%
  • Dodatki za święta +100%
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Opłacone zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  APLIKUJ lub kontakt pod nr tel. 512 089 906 lub 668 846 516

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.