Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Logart

Warszawa

2016-10-03

 Opis stanowiska:

  • Obsługa towarów: rozładunek, transport wewnętrzny w sklepie, uzupełnianie zapasów, wydawanie towaru z magazynu
  • Odpowiedzialność za utrzymanie pełnego zaopatrzenia sklepu
  • Praca w systemie 3-zmianowym 7 dni w tygodniu (2 dni wolne).
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Otwartość, komunikatywność
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczne podejście do pracy i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie na poziomie 2600 zł netto
  • Premie roczną wysokości wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnym magazynie z rozbudowana infrastrukturą socjalną
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość poszerzania wiedzy z zakresu logistyki i magazynowania
  • Darmowe posiłki, karte sportową, prywatną opiekę zdrowotną, dodatki okolicznościowe