Magazynier

PGF S.A.

Łódź

2016-11-23

PGF Urtica Sp. z o.o. – jeden z czołowych dystrybutorów leków w Polsce, spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, posiadająca kompleksową ofertę produktową i zaopatrująca 10 tysięcy aptek w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowiska:
Pracownik Magazynu

Opis stanowiska:
• Kompletacja zamówień na podstawie dokumentu WZ
• Wykładanie towaru na półki
• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
Od Kandydatów oczekujemy:
• Umiejętności pracy w zespole
• Dokładności, sumienności i rzetelności
• Dyspozycyjności do pracy zmianowej
• Umiejętności szybkiego uczenia się
• Gotowości do pracy 3 zmianowe
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Cykl szkoleń przygotowujących do pracy
• Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość ubezpieczenia Grupowego
• Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102839 ofert pracy. Sprawdź!