Lektor języka angielskiego- online

MOTIVATION Szkoła Języków Obcych Online

Wrocław

2017-01-03

MOTIVATION Szkoła Języków Obcych Online zatrudni lektora języka angielskiego do poprowadzenia kursów za pośrednictwem programu Skype. Praca zdalna (bez wychodzenia z domu) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe (licencjat/magister) lub w trakcie studiów
• pasja do uczenia innych
• poczucie humoru
• dyspozycyjność
• zdolności interpersonalne
• kreatywność
• otwartość na poznawanie nowych ludzi
• przekonanie, że jakość w edukacji jest najważniejsza

Nie wymagamy doświadczenia w nauczaniu przez Internet.

Obowiązki:

• planowanie i przeprowadzenie kursów języka angielskiego z wykorzystaniem platform edukacyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2)

Oferujemy:

• pracę zdalną (przez Skype) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
• dostęp do materiałów dydaktycznych
• profesjonalne szkolenia oraz opiekę metodyczną
• miłą atmosferę współpracy

Oferujemy kompleksowe bezpłatne szkolenia przed rozpoczęciem pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95177 ofert pracy. Sprawdź!