Pracownik magazynowy

Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o.

Ostaszewo

2016-10-03

Firma Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. w związku z pozyskaniem nowych klientów oraz rozwojem produkcji dla branży Automotive poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Ostaszewo (Toruń, okolice)

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie, kontrola i rozładunek dostaw

- przygotowanie i wydawanie materiałów na produkcje

- przygotowanie i załadunek wysyłek

- prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej

- prawidłowe rozmieszczenie materiałów i wyrobów w magazynie

- uczestnictwo w inwentaryzacji

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4brygadowym

- znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

- profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranimi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”