Konsultant Medyczny - Okęcie

Level Work

Warszawa

2016-10-03

Praca dla firmy świadczącej kompleksowe usługi medyczne w kraju.

Stanowisko: Konsultant Medyczny
Lokalizacja : Warszawa Okęcie, ul. 17 stycznia

Obowiązki:
- Kontakt telefoniczny z klientem
- promocja i sprzedaż pakietów medycznych klientom indywidualnym

Wymagania:
- dobra dykcja
- komunikatywność i obowiązkowość

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- system premiowy oraz konkursy
- szkolenie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie cv przez portal.
Rekrutacje prowadzi Agencja Doradztwa Personalnego Level Work

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!