Kasjer

Beetsma Sp. z o.o.

Opole

2016-11-30

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie dla Naszego klineta poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka

Zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej i trminala płatniczego

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie ( z ubezpieczeniem)
  • bezpłatne szkolenia kasowe
  • Możliwość podjęcia pracy stałej lub dorywczej
  • Elastyczny grafik
  • stałe comiesięczne wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o kontak pod numerem tel. 602-532-119, od pn do pt w godz. 09.00-17.00

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99378 ofert pracy. Sprawdź!