Staż- programista w środowisku .NET

Komputer Serwis Janusz Gajdecki

Wrocław

2016-10-03

Firma GrupaMY zajmująca się tworzeniem zaawansowanych animacji 3D wykorzystując najnowszą technologię motion cature należy do najszybciej rozwijających się firm w Polsce w swojej dziedzinie. W związku z intensyfikacją rynku poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

- tworzenie aplikacji w technologii .NET

- udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji oraz rozwoju systemu

- bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta

Wymagania:

- umiejętność programowania w środowisku .NET

- motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji

- sumienność, dokładność i kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w najnowszej technologii animacji 3D - motion cature

- możliwość nauki i rozwoju kariery pod okiem ekspertów

- pracę w szybko rozwijającej się firmie

- miłą i spokojną atmosferę pracy

- możliwość poznania nowych technologii i narzędzi

- możliwość zatrudnienia w naszej firmie po zakończeniu stażu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!