Spawacz TIG /MIG-MAG / Aluminium Francja od Zaraz 11.50 Euro Brutto/godz. od ZARAZ

Personal Expert

Nantes

2016-10-03

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji (Certyfikat Marszałka Województwa Pomorskiego nr. 8620). Specjalizujemy się w międzynarodowej rekrutacji pracowników. Świadczymy profesjonalne usługi dopasowane do wymagań klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych pracowników w danych branżach. Współpracujemy z partnerami z Norwegii, Holandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski oraz spoza Europy.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy we Francji na stanowisku:

Spawacz MAG/TIG - od zaraz, dla najlepszych od 3.10.2016

WYMAGANIA :

Umiejętności, doświadczenie i chęć spawania aluminium w TIG.

Co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG

Jeżeli nie będzie pracy w TIG, spawanie w metodzie MAG.

Praca tylko z rysunkiem technicznym.

Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

Mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

OPIS STANOWISKA:

Spawacz MAG 135 Francja, okolice Nantes

- Praca w zakładzie produkującym manitou, wózki widłowe

- Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego

- spawanie elementów metodami MIG-MAG i TIG

- grubość spawanych blach od 2 do 10 mm

- praca na 2 zmiany 5 - 12:50 i 13:00 - 21:00

Przed rozpoczęciem pracy próbki spawalnicze w zakładzie u klienta, na zakładzie występuje zakaz palenia papierosów i używania telefonów komórkowych. Jedynie w trakcie przerwy.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- bezpłatny przejazd do Francji

- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- wynagrodzenie w wysokości 11,50 euro brutto/h

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (praca od 37,5 do 44,5 godzin w tygodniu – jeżeli wystąpi potrzeba pracy w sobotę)

- dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto wypłacany w formie premii po przepracowaniu całego kontraktu

Masz pytania? - Zadzwoń!