SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I PLANOWANIA PRODUKCJI

Human & Hunter Sp. z o.o.

Orzesze

2016-10-03

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy Żory

ZADANIA

  • Planowanie i kontrola realizacji produkcji na bazie zapotrzebowań klientów.
  • Kontrola dostępności materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz ich optymalizacja zgodnie z polityką firmy.
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcyjno-logistycznych.
  • Kontakty z klientami i dostawcami.
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.
  • Sporządzanie raportów dla bezpośredniego przełożonego.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe,
  • Znajomość procesów logistycznych w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność planowania produkcji
  • Umiejętność planowania i koordynowania przepływu materiałów i surowców
  • Znajomość gospodarki magazynowej oraz dokumentacji magazynowej
  • Znajomość zarządzania opakowaniami
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej branży automotive na analogicznym stanowisku,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP,
  • Samodzielność i umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Odpowiedzialność i rzetelność,
  • Doskonała organizacja pracy własnej i elastyczność działania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!