SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-10-03

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy północną część woj. śląskiego

OPIS STANOWISKA

  • Współudział w procesie planowania i budżetowania
  • Przygotowywanie analiz i okresowych raportów operacyjnych
  • Sporządzanie analiz ad-hoc w zakresie działalności operacyjnej oraz rekomendacje dalszych działań
  • Prezentacja analiz, wniosków i rekomendacji
  • Opracowywanie prognoz i analiz finansowych
  • Kontrola realizacji budżetów
  • Sporządzanie kalkulacji i analiz opłacalności przedsięwzięć biznesowych
  • Raportowanie bezpośrednio do przełożonego

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale controlingu
  • wiedza z zakresu finansów i księgowości
  • bardzo dobra znajomość MsOffice – szczególnie Excel
  • doświadczenie w obsłudze systemów ERP
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy z danymi i ich prezentacja
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • umowa o pracą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!