Elektromonter /Elektryk

cofex GmbH

Hagen am Teuteburger Wald

2016-10-03

Firma cofex GmbH jest niemieckim dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie zasobów usług w dziedzinie energetyki w tym również usług inżynierskich. Naszych klientów wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych.

Zatrudnimy na stanowiskach :

Zakres zadań :

 - Uruchomienie, montaż i konserwacja urządzeń elektrycznych sieci kablowych średniego i wysokiego napięcia a takze prac związane z budową, modernizacją i remontem stacji elektroenergetycznych

- Konserwacji sprzętu elektrycznego

- Montaż przyłączy domowych

- Usuwanie usterek

Wymagania:

 - Wykształcenie zawodowe jako Technik Elektronik, Elektromonter, Elektryk energetyk lub podobne  wykształcenie

- Doświadczenie w zakresie średniego i niskiego napięcia

- Uprawnienia SEP

- Prawo jazdy kat. B , mile widziane C1

- Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

 - Zatrudnienie na czas nieograniczony w pełnym wymiarze godzin (40h/tyg.)

- Niemiecką umowę o pracę z niemieckimi stawkami (między innymi diety, dodatek urlopowy i gwiazdkowy, taryfowy urlop, wspomaganie przy świadczeniach socjalnych)

- Niemieckie ustawowe ubezpieczenie zdrowotne

- Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i przy planowaniu podróży

- Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji, załatwieniu formalności