Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych

cofex GmbH

Osnabruck

2016-10-03

Firma cofex GmbH jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie zasobów usług w dziedzinie energetyki w tym również usług inżynierskich. Naszych klientów wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych.

Zatrudnimy na stanowisku :

 Zakres zadań :

  • Montaż i budowa słupów przy buwdowie lini nadpowietrznych (stalowe rurowe, kratownicowe stalowe) i innych konstrukcji wsporczych

  Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w zawodzie lub w pracach przy budownictwie konstrukcji stalowych
  • Prawa jazdy Klasy B , prawa jazdy na ciężarówkę, mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas nieograniczony w pełnym wymiarze godzin
  • Niemiecką umowę o pracę z niemieckimi stawkami
  • Niemieckie ustawowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i przy planowaniu podróży
  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji, załatwieniu formalności przez kompetentnych pracowników przez caly okres pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!