Księgowy / Księgowa ze znajomością zagadnień kadrowo - płacowych

Freedom Tax & Law Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-03

Wrocławska firma poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

ze znajomością zagadnień kadrowo - płacowych

Opis stanowiska pracy:

-Prowadzenie akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy

-Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac

-Sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS i US

-Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. ZUS, PIP)

Ponadto:

-Wspieranie Działu Księgowości w bieżących pracach

-Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży

-Wprowadzenie dokumentów księgowych - poleceń księgowania i faktur zakupu

-Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym

-Bieżący kontakt i rozwój współpracy z klientami

Wymagania niezbędne:

-Praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów płacowo-kadrowych

-Znajomość obsługi programu Optima

-Znajomość w zakresie prowadzenia pełnej księgowości

-Znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT,VAT), prawa bilansowego

-Znajomość narzędzi informatycznych

-Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność

-Inicjatywa, zaangażowanie i motywacja

-Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność

-Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

-Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)

-Posiadanie Certyfikatu Ministerstwa Finansów

-Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

-System wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady

-Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy

-Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

-Możliwość realizowania własnych pomysłów biznesowych

-Pracę w perspektywicznej firmie dążącej do wysokiego poziomu obsługi klienta

-Elastyczność i swobodę działania

-Możliwość  rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania”.

Jednocześnie informujemy, iż bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99258 ofert pracy. Sprawdź!