Kierownik Robót

HR Support

Kraków

2016-10-02

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim
doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie budynków przemysłowych i halowych, a także realizacji indywidualnych projektów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi , -doświadczenie min. 2 lata, -dyspozycyjność, -znajomość branży (konstrukcje żelbetonowe i konstrukcje stalowe – mile widziane),
-prawo jazdy kat. B, -dobra znajomość programu AUTOCAD, -umiejętność modelowania obróbek blacharskich na podstawie projektu CAD

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-nadzorowanie i koordynowanie robót ekip budowlanych zgodnie z projektem oraz harmonogramem terminowym oraz budżetowym, -czynny udział w układaniu harmonogramu realizacji robót -kontrola projektów wykonawczych, konsultowanie rozwiązań technicznych z projektantem lub przełożonym -kontrolowanie z zakresu przestrzegania przepisów BHP pracowników i podwykonawców -uczestnictwo naradach i odbiorach, -kompletowanie dokumentacji podwykonawczej, -utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem

FIRMA OFERUJE:
-zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -możliwość rozwinięcia swoich umiejętności
-premie zadaniowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!