ELEKTRYK, INŻYNIER ELEKTRYK

Dealester OU

Japonia, Europa

2016-10-02

Jesteśmy firmą zajmującą się pracami elektrycznymi na statkach wycieczkowych oraz w stoczniach. Wykonujemy prace elektryczne w największych stoczniach. Szukamy do naszego zespołu doświadczonej osoby z wykształceniem zawodowym. Oferujemy stabilną pracę, motywujące wynagrodzenie wykwalifikowanemu elektrykowi lub inżynierowi elektrycznemu w stoczniach Europy oraz Japonii.

Opis stanowiska:

ELEKTRYK, INŻYNIER ELEKTRYK:

Obowiązki pracownika:

- Wykonywanie prac elektrycznych na statkach oraz na obiektach budowlanych.
- Układanie i podłączanie kabli, montaż oraz podłączanie maszyn, urządzeń elektrycznych.
- Wykonywanie innych obowiązków związanych z pracami elektrycz
nymi.

Wymagania:

- Dokumenty potwierdzający wykształcenie zawodowe.
- Dodatkowe wykształcenie w branży.
- Min 5 lat doświadczenia w zawodzie Elektryka.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
- Znajomość języka angielskiego.
- Odpowiedzialność za sprzęt służbowy.
- Uczciwość i rzetelność.

Oferujemy:

- Zakwaterowanie.
- Wyżywienie 3 posiłki dziennie.
- Odzież robocza, narzędzia do pracy.
- Transport do stoczni i z powrotem.
- Bilety lotnicze do miejsca przeznaczenia i z powrotem.
- Przygotowanie wizy, pozwolenia do pracy.
- Motywujące wynagrodzenie w zależności od wyników od 11.- Eur netto.
- Stabilne i długoterminowe projekty

Dodatkowe informacje:
godziny pracy : praca zmianowa - 6 tyg w pracy 2 tyg wolne.
Miejsce pracy: Europa, Azja, Japonia w zależności projektu.

Kontakt: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!