Inżynier Jakości

Talent Partners

Tychy

2016-12-05

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IJ/130/16

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z klientami w zakresie weryfikacji i oceny wymagań jakościowych,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych (Global 8D, FMEA, 4Q Reports),
  • wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących mających na celu poprawę wyrobów i procesów,
  • przeprowadzanie analiz reklamacji,
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej,
  • monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych,
  • prowadzenie audytów i nadzór nad działaniami korygującym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie jakością lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka anielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość metod rozwiązywania problemów – 8D, 5xWHY, PDCA,
  • praktyczna znajomość narzędzi APQP i PPAP,
  • wiedza z zakresu metrologii,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy z zespole.

Mile widziane:

  • znajomość branży samochodwoej i stosowanych tam narzędzi jakościowych,
  • znajomość SAP.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej o urguntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudniania,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100205 ofert pracy. Sprawdź!