Masażysta/fizjoterapeuta

Dwór Elizy Sp. z o.o.

Długopole-Zdrój

2016-10-02

SPA Medical Dwór Elizy
Hotel położony w Kotlinie Kłodzkiej w uzdrowisku Długopole Zdrój. Świadczy usługi hotelowe, gastronomiczne, kosmetyczne i konferencyjne o najwyższym standardzie. Nagrody i wyróżnienia: Wspaniałe SPA 2010 oraz Złoty Standard w obsłudze klienta 2013

zatrudni

masażystę/fizjoterapeutę

Zakres obowiązków:
-wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
-wykonywanie masaży

Wymagania:
-wykształcenie wyższe lub kierunkowe
-komunikatywność
-wysoka kultura osobista
-otwartość i pogodne usposobienie
-dyspozycyjność
-doświadczenie

Oferujemy:
-zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanym renomowanym obiekcie
-prace w młodym zespole (również dla studentów dziennych praca w weekendy)
-dogodne godziny pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
- umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: APLIKUJ

tel: 074 812 08 40