Operatorka produkcji - SOSNOWIEC (Dańdówka)

CRS Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-10-02

OPERATORKA PRODUKCJI
Miejsce pracy: SOSNOWIEC (Dańdówka)

OBOWIĄZKI:
Kompletowanie i elektroniczne testowanie części AGD, kontrola jakościowa i wizualna, prace produkcyjne.

WYMAGANIA:
•    Dobry wzrok i sprawność fizyczna
•    Dokładność w realizowanych zadaniach
•    Doskonała organizacja pracy własnej
•    Odpowiedzialność i punktualność
•    Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające!

OFERUJEMY:
•    Długotrwałą współpracę
•    Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy
•    Przejrzysta ścieżka kariery
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego)

Jeśli  poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "OP_Sosnowiec"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!