Księgowa / Księgowy

Talent Partners

Żory

2016-12-05

Dla naszego Klienta - intensywnie rozwijającej się, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. K/131/16
Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretacja faktur krajowych i zagranicznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • współuczestnictwo w pozostałych czynnościach działu księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
  • znajomość przepisów z obszaru podatków (VAT, CIT) oraz księgowości,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excell,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, skrupulatność, systematyczność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w intensywnie rozwijającej się, renomowanej firmie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ