Social Media Specialist

Eura7 Sp.z o.o.

Kraków

2016-10-02

Praca na stanowisku Social Media Specialist w Eura7 / Abanana to wymarzone miejsce dla osoby pasjonującej się mediami społecznościowymi i intensywnie z nich korzystającej, interesującej się marketingiem i nowymi technologiami. Jeżeli chcesz pracować dla marek takich jak: Malma, Góralki, Verbena, SAMSMAK, Cersanit, Activlab zapoznaj się z naszą ofertą i weź udział w procesie rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie fanpage, profilami, grupami w różnych kanałach w social mediach,

  • Odpowiedzialność za content – tworzenie treści, współpraca z grafikami i programistami,

  • Działania kreatywne dla klientów agencji,

  • Raportowanie działań.

Wymagania:

  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu działań w social media,

  • kreatywność, pasja, otwarty umysł,

  • odpowiedzialność za przygotowywanie pomysłów i bieżącą moderację prowadzoną w imieniu Klienta,

  • kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej lub agencji social media,

  • dyspozycyjność, zaangażowane i otwartość na nowe doświadczenia,

  • znajomość narzędzi analitycznych.

Oferujemy:

  • pracę w agencji o stabilnej pozycji na rynku,

  • współpracę z zespołem młodych i dynamicznych ludzi,

  • wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i osiąganych wyników,

  • możliwość współpracy na zasadzie zaangażowania tylko w konkretny projekt.

Osoby zainteresowane pracą w Agencji interaktywnej Eura7 prosimy o wysyłanie CV na adres: APLIKUJ [dot] com. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną do naszego biura.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!