Manager do działu rekrutacji i pracy tymczasowej

Expateam

Zgorzelec

2016-10-02

Firma z siedzibą w Zgorzelcu zajmująca się świadczeniem usług i pośrednictwem pracy na skalę międzynarodową poszukuje managera do działu rekrutacji i pracy tymczasowej.

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rekrutacji pracowników
  • koordynowanie wyjazdów do pracy za granicę (głównie do Niemiec) oraz przyjazdów do pracy pracowników z Ukrainy i innych krajów WNP
  • dbanie o prawidłowość dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • działania w obszarze B2B, tj. utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie uzgodnień roboczych, nadzorów nad zleceniami w toku, poszukiwanie nowych klientów

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka rosyjskiego (obok niemieckiego) będzie poważnym atutem
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • dynamizm w działaniu oraz orientacja na realizację celów
  • umiejętność działania w ramach przewidzianego budżetu i harmonogramu czasowego
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • skrupulatność, dokładność i dyspozycyjność
  • doświadczenie w dziedzinie międzynarodowego pośrednictwa pracy

 Oferta:

  •  praca w ciekawych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz dopisaną nazwą stanowiska proszę przesłać do dnia 24 lutego na adres email:

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa

EXPATEAM

ul. Armii Krajowej 13

59-900 Zgorzelec

Tel. 75 77 16 034,  Fax: 75 612 68 54

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 4577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102839 ofert pracy. Sprawdź!