BIELSKO BIAŁA - KOntroler jakości / Wsparcie produkcji

CRS Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

2016-10-02

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KONTROLA JAKOŚCI / WSPARCIE PRODUKCJI
Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA
Region: śląskie

OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości komponentów oraz wyrobów gotowych, praca według przekazanej instrukcji stanowiskowej, sortowanie części, pakowanie, liczenie, separacja wadliwych wyrobów oraz dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

WYMAGANIA:
•    Dobry wzrok i sprawność fizyczna
•    Dokładność w realizowanych zadaniach
•    Doskonała organizacja pracy własnej
•    Odpowiedzialność i punktualność
•    Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające!

OFERUJEMY:
•    Długotrwałą współpracę
•    Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy
•    Przejrzysta ścieżka kariery
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego)

Jeśli  poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "KJ-Bielsko"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!