SOSNOWIEC - Kierownik oddziału

CRS Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-10-02

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik oddziału

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

Główne Obowiązki:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania oddziału zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego personelu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów.

 Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża Automotive),
  • Umiejętności kierowania zespołem pracowników,
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny),
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Wysoką motywację do pracy i nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Mile widziana znajomość języka anielskiego.

 Zapewniamy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym systemem premiowania,
  • możliwości rozwoju, realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "Kierownik_Sosnowiec"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99147 ofert pracy. Sprawdź!