Operator wózka widłowego w Sosnowcu

CRS Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-10-02

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

OPIS STANOWISKA:
- obsługa wózka widłowego do transportu poziomego I / lub II WJ 0 (wysoki skład)
- rozwożenie elementów na określone działy produkcyjne,
- dbanie o ład i porządek w magazynie,
- przestrzeganie przepisów BHP.

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe elektryczne do transportu poziomego i / lub II WJ 0 (wysoki skład),
- aktualne badania psychotechniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- chęć i zaangażowanie do pracy,
- możliwość pracy na 3 zmiany,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

 OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy,
- długotrwałą współpracę,
- szkolenia,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego)

Jeśli  poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać: "Mag_Sosnowiec"