Lider - Magazynier / praca w Sosnowcu

CRS Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

2016-10-02

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

LIDER - MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze)

Główne Obowiązki:

  • koordynowanie pracy podległych pracowników magazynu,
  • nadzór nad realizacją działań magazynowych i stałe ich usprawnianie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
  • motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • zdolności organizacyjne i cechy takie jak: komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym systemem premiowym,
  • długotrwałą współpracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ, w temacie wiadomości proszę wpisać "Koordynator / Magazyn"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99623 ofert pracy. Sprawdź!