Operator CNC / Frezer CNC / Programista CNC (Fanuc, Mazatrol)

Brasco S.C.

Pontypool

2016-10-02

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Pontypool w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pontypool, Wielka Brytania
Nr referencyjny: PONTY/0916/GW

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie i programowanie jednej z tokarek CNC: DMG, MORI SEIKI, MAZAK VTC800,MAZAK Integrex i400  ze sterownikami FANUC lub MAZATROL;
  • produkcja części dla przemysłu oil&gas, lotniczego oraz samochodowego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: zmiana dzienna: 12.50 - 13.50 GBP/h;
  • dodatek na zmianę popołudniową: +20%
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania frezarek CNC (FANUC lub MAZATROL);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PONTY/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl