Młodszy Specjalista ds. Zakupów - j. francuski / niemiecki

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.
Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:
- Obsługa w obszarze zakupów zagranicznych placówek firmy
- Składanie zamówień na produkty, dbanie o odpowiedni poziom zapasów
- Odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
- Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość, pozytywne nastawienie.
- Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:
- Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
- Bogaty pakiet benefitów m. in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa o pracę
- Miła i przyjazna atmosfera

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!