Monter konstrukcji Stalowych/Ślusarz/ Spawacz MIG -MAG

HR Investment

Monachium, Stuttgart, Frankfurt, całe Niemcy

2016-10-02

HRI Group  poszukuje wykwalifikowanych pracowników do pracy w charakterze :

Montera konstrukcji Stalowych/Ślusarza/ Spawacza MIG -MAG

Miejsce pracy: NIEMCY

Zakres obowiązków:

- montaż konstrukcji stalowych takich jak schody, balkony itp. składanych z części w budynkach jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej,
- prace ślusarskie związane z obróbką różnego rodzaju metali w tym stali, aluminium itp.,
- prace spawalnicze,
- prace przy łączeniu rur, przepustów itp.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie,
- umiejętność  spawania stali MIG,MAG, WIG - potwierdzonej ważnym certyfikatem
- zdolności manualne,
- umiejętność  czytania planów,
- j. niemiecki - w stopniu komunikatywnym - mile widziany,
- prawa jazdy kat. B,
- chęci do pracy,

Oferujemy:

- polską umowę o pracę ,

- atrakcyjne zarobki,

- zorganizowane i opłacone miejsca noclegowe w pobliżu miejsca pracy,

- brak konta czasowego – wypłata za wszystkie przepracowane godziny ,

- zwrot kosztów pierwszego dojazdu do miejsca pracy,

- premie frekwencyjne,

- w wielu przypadkach możliwość pracy w nadgodzinach,

- opiekę polskiego konsultanta,

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 501 086 801

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres : APLIKUJ