Doradca klienta biznesowego

Twoja-Energetyka.pl

Działdowo

2016-10-02

Firma zajmująca się doradztwem oraz obsługą Klienta biznesowego w zakresie gazu i energii elektrycznej poszukuje osób na stanowisko Doradcy Biznesowego.

Miejsce pracy - Warszawa lub praca mobilna - do ustalenia
Czas pracy - nienormowany.
Zarobki - zależne od efektów pracy.

Twoje zadania:
- doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów i zużycia energii elektrycznej i gazu
- stworzenie oferty na podstawie indywidualnych potrzeb klienta
- utrzymanie długofalowych relacji z klientem
- aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego
- tworzenie własnej bazy klientów

Od Kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży
- znajomości technik sprzedaży.
- wysokich zdolności interpersonalnych
- umiejętności pracy z Klientem biznesowym
- rzetelności, oraz uczciwości w podejściu do Klienta.

Co oferujemy w zamian.
- Wysokie wynagrodzenie
- Praca w nienormowanym systemie godzin.
- Produkty tylko głównych firm energetycznych w Polsce m.in PGE.
- Materiały szkoleniowe i reklamowe.
- Szkolenia produktowe.
- brak bilansów zużycia
- brak targetów.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!