Murarz (doświadczenie w Holandii)

Brasco S.C.

Holandia

2016-10-02

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: BRICK/0916/GW

Obowiązki:

  • praca przy budowie domków, prace murarskie;

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15.00 EURO brutto/h;
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Wymagania:;

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Certyfikat VCA/SCC.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: BRICK/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102320 ofert pracy. Sprawdź!