Regionalny Przedstawiciel Handlowy Region: dolnośląskie

FENIX VET

Wrocław

2016-10-02

Dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca na rynku weterynaryjnym, będąca przedstawicielem światowego lidera w produkcji nutraceutyków weterynaryjnych, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Region: dolnośląskie

Numer referencyjny: REKR/FEV/2016/03

Tytuł stanowiska: Regionalny Przedstawiciel Handlowy (RPH) Dział: Handlowy Raportuje do: Regionalny Kierownik Sprzedaży (RKS) Pozostaje w relacjach: Dyrektor Handlowy (DH), Regionalny Kierownik Sprzedaży (RKS), Inni RPH Lokalizacja: Wrocław (Województwo Dolnośląskie) Data: wrzesień 2016

Zasadnicze obowiązki:

  • Osiągnięcie lub przekroczenie planów sprzedażowych firmy poprzez: Prezentowanie oraz sprzedaż produktów i usług firmy, obecnym oraz potencjalnym klientom.
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z klientami.
  • Podnoszenie oraz utrzymywanie wiedzy o produktach.
  • Wdrażanie do dystrybucji nowych produktów.
  • Obsługa i opieka nad kontem klienta poprzez kontrolę jakości oraz metod działania następczego.
  • Identyfikowanie oraz rozwiązywanie obaw klientów.
  • Koordynowanie z zespołem firmy, działań zmierzających do zakończenia pracy, potrzebnej do zamknięcia sprzedaży.
  • Przygotowywanie prezentacji, propozycji oraz ofert sprzedaży.
  • W każdym czasie postępowanie zgodnie z filozofią sprzedażową firmy.
  • Zobowiązanie do podjęcia uzgodnionej liczby spotkań dziennie

Dodatkowe Atuty

  • Wysoka kultura pracy
  • Zaangażowanie
  • Przywiązanie wagi do szczegółów
  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Atencja

Wymagania

Wymaganym jest, by osoba na tym stanowisku zamieszkiwała we Wrocławiu lub okolicach miasta oraz miała:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doskonałą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Co najmniej dwa lata wcześniejszego doświadczenia w handlu, najlepiej w sprzedaży bezpośredniej produktów segmentu Premium
  • Wiedza dotycząca technik promocji i sprzedaży
  • Sposobność adaptacji technik sprzedaży do dostosowania ich do potrzeb klienta
  • Sposobność do ustanowienia, rozwijania oraz utrzymania długookresowych relacji z klientem
  • Umiejętność sprostania oraz przekraczanie otrzymanych planów sprzedaży
  • Dobra umiejętność w dziedzinie IT, szczególnie Microsoft Excel oraz Power point
  • Profesjonalna postawa, dostarczająca firmie pozytywnego wizerunku publicznego
  • Silne zdolności interpersonalne oraz doskonała umiejętność komunikacji
  • Doskonała umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy pracę w odnoszącej sukces firmie, w przyjaznej atmosferze oraz z profesjonalnym personelem.

Praca w naszej firmie gwarantuje: pełen etat umowę o pracę, okresowy system szkoleń podnoszących kwalifikację pracowników, możliwości awansu w strukturze organizacyjnej firmy,atrakcyjny system wynagrodzeń (zasadnicze oraz prowizyjne) narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99155 ofert pracy. Sprawdź!