Programista w środowisku .NET

4-Tune IT Maciej Bac

Wrocław

2016-10-02

Kim jesteśmy?
4-Tune IT jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w branży informatycznej. Cieszymy się zaufaniem licznych, znaczącej wielkości firm. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom, klienci w sposób ciągły ulepszają i rozwijają swoje systemy informatyczne, przez co wzrasta ich efektywność.

Profil Kandydata:
- Absolwenci Uczelni Wyższych i studenci ostatnich lat studiów na kierunkach technicznych
- Nasze produkty tworzymy w technologii .Net (c#, ASP) opierając się na serwerach bazodanowych MS SQL - oczekujemy podstawowej znajomości programowania obiektowego, języka C# oraz SQL.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii ASP.

Zapewniamy ciekawą i rozwijającą pracę oraz odpowiednie narzędzia, oprogramowanie, wsparcie merytoryczne, elastyczny czas pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
W zamian oczekujemy zaangażowania w projekty, dążenia do stałego rozwoju, umiejętności oraz sumienności.

Rekrutacja:
Jeśli chcesz uczestniczyć i nabierać doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w najnowszych technologiach, zgłoś się do nas!

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66854 ofert pracy. Sprawdź!