Operator wózka widłowego - Brzeg Dolny

DWG-POLSKA

Brzeg Dolny

2016-10-02

Agencja Zatrudnienia DWG Polska Sp. z o.o. ( numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

Magazynier-Operator wózka widłowego.
Miejsce pracy:

1)    Brzeg Dolny

2)    Kąty Wrocławskie (BEZPŁATNY TRANSPORT)

ZADZWOŃ DO NAS, POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERT PRACY!

Wybierz najlepszą dla siebie!

Obowiązki:
- Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z wytycznymi
- Dbałość o narzędzia i miejsce pracy:
- Przygotowywanie wysyłek produktów
- Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach
magazynowych;
- Sporządzanie dokumentacji w systemie komputerowym

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i nagrody

- Dojazd do miejsca pracy

- Współpracę z DWG podczas trwania okresu próbnego

Oferta dotyczy TYLKO pracy stałej.

Wyślij swoje CV za pomocą formularza OLX, lub na adres e-mail.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

NIE INTERESUJE CIĘ TA OFERTA PRACY? ZADZWOŃ DO NAS, POZNAJ INNE ATRAKCYJNE OFERTY PRACY I WARUNKI ZATRUDNIENIA DLA CIEBIE!

DWG POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Śląska 11

55-300 Środa Śląska

71 714 23 00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy.

Informujemy, że znajdą się one bazie aplikacji DWG.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102280 ofert pracy. Sprawdź!