KFZ Mechaniker - Bawaria

Bayer - Riedl

bawaria

2016-11-23

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatow na stanowisko Mechanika samochodowego.

Mechanik Samochodowy – Kfz-Mechaniker
Miejsce pracy: bawaria

Opis Stanowiska:
• Dzialania inspekcyjne, naprawa i kontrola ogólnego uzytku pojazdów

Wymagania:
• Dobra znajomosc jezyka niemieckiego
• Wyksztalcenie zawodowe jako mechanik/ mechatronika samochodów
• Doswiadczenia zawodowego (mile widziane doswiadczenie w zakresie diagnostyki i naprawy pojazdów hybrydowych)
• Doswiadczenie w zakresie diagnostyki, obslugi, konserwacji , dokumentacji i obslugi badan i pomiarów urzadzen
• Umiejetnosc pracy w grupie

Oferujemy:
• Umowe o prace z niemieckim pracodawca,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek,
• Dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz swieta wedlug taryfikatora BZA,
• Dlugotrwala praca w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail z dopiskiem w tytule mechanik:

e mail APLIKUJ

Kontaktujemy sie telefonicznie wylacznie z wybranymi kandydatami.

Jestesmy do Panstwa dyspozycji pod ponizszymi numerami telefonów:

0049 17631630402