Kierownik Spedycji

Talent Partners

Katowice

2016-12-05

Dla naszego Klienta – firmy z branży TSL otwierającej nowy oddział na Śląsku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Śląsk

Nr ref. KS/133/16

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór i koordynowanie pracy oddziału,
  • obsługa bazy klientów i przewoźników,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • koordynowanie procesu transportu,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • stały kontakt z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • znajomość branży TSL oraz giełd transportowych,
  • samodzielność, chęć do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowo powstającym oddziale firmy,
  • samodzielne stanowisko,
  • stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!