Montaż wiązek od zaraz Brno lub Praga

Ascari Poland

Zabrze

2016-10-01

Poszukujemy Kandydatów do pracy gotowych na zmianę miejsca zamieszkania/ wyjazdu.

Praca na stanowisku: Montażysta wiązek elektrycznych.

Rozpoczęcie pracy: Październik 2016 rok

Miejsce pracy: Brno

Wymagania:
-Chęć do pracy,
-Staranność,
-Precyzja,
-Cierpliwość,
-Brak problemów z rozróżnianiem kolorów,

Oferujemy:
-Umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem,
-Wynagrodzenie od 2 200 do 2 900 brutto + premie oraz dodatki,
-Pracę w regularnym systemie zmianowym po 12 godzin
(2 dni pracy na rannej zmianie – 1 dzień wolny, 2 dni pracy na nocnej zmianie - 3 dni wolne),
-Raz w roku – bonus – podwójną pensję,

Zapewniamy:
- Dofinansowanie na dojazdy do pracy z hostelu,
- Dofinansowanie na obiady w firmowej stołówce,
- 25 dni urlopu,
- Darmową wizytę lekarską,

Główne Zadania:
-Montaż wiązki kablowej zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną oraz z zaleceniami bezpośredniego przełożonego
-Kontrola techniczna wykonywanych wiązek
-Kontrola używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99599 ofert pracy. Sprawdź!