Fizyczna - Pracownik produkcji Czechy

Ascari Poland

Zabrze

2016-10-01

Oferta legalnej pracy w Czechach - dla mężczyzn, od już!

Zarobki na początek od 2 500 zł netto (sama podstawa wynagrodzenia - do tego dochodzą dodatki).

 Peugeot Citroën

Miejsce pracy: Kolín, Czechy

Stanowisko pracy: Operator Montażu

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej: spawalnia, montaż, lakiernia, kontrola jakości

Wynagrodzenie: od 20 000 - 25 330 Kč (tj ok. 3 200 – 4 000 zł) brutto + 13 pensja

Oczekiwania:
Siła fizyczna, bardzo dobra sprawność fizyczna i manualna
Odpowiedzialność
Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
UWAGA: sama podstawa wynagrodzenia w początkowym okresie zatrudnienia (1-3 miesiąc) wynosi ok. 2500 zł netto)
Sama podstawa wynagrodzenia od 4 miesiąca zatrudnienia wynosi ok. 2700 zł netto

Do tego dochodzą dodatki:
Premia uznaniowa do 3000 Kč
Dodatek za nadgodziny 25%
Dodatek za pracę w nocy 10% (min. 15 Kč/h)
Dodatek za pracę w weekendy 10% (min. 12 Kč/h)
Dodatki uznaniowe (w wyjątkowych okolicznościach) za pracę w soboty lub święta 800 Kč
13 pensja

Ponadto pracodawca oferuje:
Dofinansowanie do na wyżywienia w stołówce na terenie fabryki
Dodatek do zakwaterowania 1500 Kč
Po pół roku pracownik otrzymuje możliwość zakwaterowania w firmowym mieszkaniu

Praca od już!

Umowa o pracę na pełny etat

CV proszę przesłać na adres: APLIKUJ

Informacje - nr tel. 533-306-885

NIE wymagamy znajomości języka czeskiego!

ZAPEWNIAMY DARMOWY przewóz pracowników do Pensjonatu.

Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!