Specjalista ds. wdrożeń systemów klasy ERP - Poznań, Wrocław, Warszawa

KS PERSONAL SERVICE

Wrocław

2016-10-01

Miejsce pracy: Poznań
Agencja East Service nr 13171.Dla naszego klienta poszukujemy osoby która będzie uczestniczyła w pracach wdrożeniowych oraz utrzymaniowych systemów klasy ERP.
Najważniejsze zadania:
Analiza potrzeb klienta i współuczestnictwo przy tworzeniu koncepcji rozwiązań informatycznych
w kontekście potrzeb i oczekiwań Klienta
Udział w przygotowaniu oferty merytorycznej obejmującej zakres, harmonogram oraz budżet
Opracowanie dokumentacji projektowej (m.in. plan projektu, harmonogram, projekty funkcjonalne, sprawozdania, protokół odbioru itp.)
Odpowiedzialność za realizację projektów – obejmującą terminowość i jakość produktów
Dbanie o zachowanie procedur związanych z realizacją budżetu
Stosowanie w dziale procedur zgodnych z wewnętrznymi standardami pracy (stosowanie przyjętych metodyk: zarządczej oraz technicznej, stosowanie standardów dokumentacji)
Dbanie o wizerunek firmy
Wymagane kwalifikacje:
Doświadczenie zawodowe – min. 2 lata
Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP w średnich i dużych firmach
Doskonała znajomość zagadnień z obszaru dystrybucji i produkcji
Dobra znajomość metodyk analitycznych
Umiejętność oceny złożoności informatycznej opisywanych problemów
Kreatywność w zakresie nowych pomysłów i obszarów biznesowych
Doświadczenie w prowadzeniu projektów: umiejętność budowania harmonogramów, budżetu, zarządzania ryzykiem, konstruowania procedur raportowych
Wysoka świadomość i aktywność biznesowa
Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych z klientem; wysoka kultura osobista; asertywność
Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta
Umiejętność prezentowania rozwiązań informatycznych
Przynajmniej jedno udokumentowane success story
Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość produktów konkurencji
Samodzielność w wykonywaniu zadań
Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
Pożądane:
Doświadczenie zawodowe w następujących firmach/ produktach: SAP, QAD, Dynamics, Navision, IFS, EPICOR SCALA, Comarch, Sygnity
Umiejętności prezentacji rozwiązań informatycznych
Oferujemy:

Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!