Operator wózka widłowego

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-03

GoWork.pl dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek Fabryczny)
Obowiązki:
  • prace magazynowe,
  • pomoc w sortowaniu sprzętu,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów,
  • porządkowanie i kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego towaru.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),
  • doświadczenie w jeździe na wózkach widłowych (warunek konieczny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • status studenta/ucznia (mile widziane),
  • odpowiedzialność, uczciwość, punktualność.
Oferujemy:
  • praca od zaraz,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00,
  • umowa zlecenie,
  • stawka godzinowa (w przedziale 11,70 zł-14 zł brutto/godz.).
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).