Pracownik produkcyjny/ obróbka metalu

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

Holandia region Venlo

2016-12-09

   Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w Branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo.

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia region Venlo
Nr referencyjny: 65/16 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • firma zajmuje się produkcją części metalowych do samochodów i inne produkty metalowe które poddawane są obróbce, czyszczenie, pakowanie.
  • właściwa realizacja powierzonych zadań
  • jeśli sytuacja tego wymaga wszystkie inne czynności produkcyjne
  • odpowiedzialność

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku  lub umiejętnościami technicznymi
  • dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego/ warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B / warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie przepisów kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe
  • praca w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem

Opole77 44 275 75, Racibórz32 41 47 193, Olsztyn 89 52 104 85

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt z biurem

Opole  774 427 575, Olsztyn 895 210 485, Racibórz 324 1 47 193

Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!