Główna Księgowa

Media Star Sp. z o.o. S.K.

Szczecin

2016-09-30

Ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od blisko 12 – tu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych i  produktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu w oparciu o wypracowane na najwyższym poziomie standardy. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób  na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: Centrala/GKs

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości, wraz z kontrolingiem finansowym (w tym faktur związanych z transakcjami międzynarodowymi)

  • nadzorowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym

  • obsługa spraw kadrowo-płacowych

  • dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS) wymaganych przepisami prawa

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, banki, US, GUS)

  • współpraca z ajentami w zakresie rozliczania PSD

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego

  • biegła znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, MSR, MSSF

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • konieczna znajomość systemu Symfonia FK, Symfonia ŚT, dodatkowym atutem będzie znajomość programu magazynowego PSI

  • preferowane doświadczenie pracy w środowisku FMCG

Oferujemy:

  • pracę w dobrze zarządzanej i nowoczesnej firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w wymiarze pełnego etatu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • komfortowe warunki pracy