Kierowca CE- transport zwierząt – 2500€

Luksmann

Niemcy

2016-09-29

Opis stanowiska:

·         trasy dalekobieżne + międzynarodowe zestawem do przewozu zwierząt
·         pomoc przy załadunku i rozładunku, transport żywych zwierząt
·         praca w systemie 3.1 lub 4.1
·         możliwość zakwaterowanie przy firmie (własny pokój – za darmo)

Wymagania:

·         prawo jazdy kat. CE, kod 95
·         karta kierowcy, mile widziane pozwolenie na przewóz żywych zwierząt
·         doświadczenie jako kierowca, doświadczenie w transporcie zwierząt

·         język niemiecki lub angielski

Oferujemy:

·       wysokie  zarobki składające się z podstawy 2500 euro + diety 24 euro dziennie + 200 euro netto premii
·         niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
·         pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
·         terminowe wypłaty
·        bezpłatne  zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub o tel. 0048 500 800 713

Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!