Elektryk (stala praca)

Aurecon Personalservice GmbH

Hofkirchen

2016-09-29

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych
  • okablowywanie oraz montaż szaf sterowniczych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą
  • stawkę godzinową
  • dietę dzienną
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • ukończona szkoła w zawodzie elektryka
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka / Elektromontera
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Kontakt:

Zbigniew Rosse

Rathausstr.5

94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr.   +49 ( 85 45) 9 71 61 92

Fax. Nr. +49 ( 85 45 ) 9 71 61 93

E-Mail.  APLIKUJ

Homepage: www.aurecon-personalservice.de