Stażysta - Recepcja

AsstrA

Warszawa

2016-09-29

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, w Szwajcarii.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Polsce, Włoszech, Niemczech, Litwie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Chinach. Łączna liczba pracowników – 800 osób.

Stażysta - Recepcja (z możliwością awansu)

Do składania aplikacji na stanowisko Stażysty zapraszamy kandydatów komunikatywnych, ambitnych, z wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi, które dążą do samorozwoju. Idealny Office Manager to osoba uważna, doskonale zorganizowana, samodzielna, gotowa do pracy w trybie wielozadaniowym.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy organizacji pracy sekretariatu,
  • wsparcie pracy recepcji w codziennych obowiązkach,
  • skanowanie i kserowanie dokumentów,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjski będzie dodatkowym atutem,
  • umijętność obsługi urządzeń biurowych (chęć do nauczenia się korzystania z urządeń).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę na pełen etat w dużej firmie międzynarodowej w przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, indywidualnego mentora,
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach,

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV na APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!