Pracownik produkcji/operator maszyn

Serwis Personalny

Gdynia

2016-09-29

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów, produkującego wyroby z latexu (tzw. zabawki dla dorosłych), poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcji/operator maszyn.

Miejsce pracy: Koleczkowo

 

Na stanowisku pracownika produkcji głównymi obowiązkami są: pakowanie, foliowanie, składanie, czy napełnianie pianką poliuretanową form oraz klejenie produktów. Możesz też ściągać lub podstawiać formy pod maszyny oraz sortować zamówienia.

Na stanowisku operatora maszyn Twoim głównym obowiązkiem będzie zanurzanie form w roztworach i odwieszanie ich do pieca, ustawianie czasu pracy maszyn.

 

Wymagamy:

Dla obu stanowisk wymagamy tylko chęci do pracy i chęci do nauki. Przyjmujemy zarówno osoby po szkole, jak i kobiety i mężczyzn.

 

Oferujemy:

- pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, od godz. 6:30-14:30

- szkolenie i wsparcie podczas całego okresu zatrudnienia

- stałą pracę

- zatrudnienie poprzez Agencję Pracy na okres próbny, później przejęcie przez Klienta

- dobre warunki socjalne

 

 

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem pp.latex.2016 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 8-17.

 

Tel. 500 898 097

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100918 ofert pracy. Sprawdź!