Biuro - Piaseczno - umawianie spotkań

Level Work

Warszawa

2016-09-29

Konsultant telefoniczny ds. Umawiania spotkań

Praca w biurze. Samodzielne stanowisko pracy.

Obowiązki:
• kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania z przedstawicielem handlowym;

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• zaangażowania i dobrej organizacji pracy;

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• elastyczne grafik pracy w godz. 9­-20;

Lokalizacja Piaseczno ul. Puławska

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje cv przez portal.
Rekrutację prowadzi LEVEL WORK Agencja Pracy nr Licencji 10944

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."